1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 BYP101
Yönetici Asistanlığı
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BYP102
Klavye Teknikleri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
Bilgisayar Laboratuarı III
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
Bilgisayar Lab. II
TMH001
Temel Hukuk
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
103
09.30 - 10.20 2 BYP101
Yönetici Asistanlığı
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BYP102
Klavye Teknikleri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
Bilgisayar Laboratuarı III
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
103
TMH001
Temel Hukuk
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
103
10.30 - 11.20 3 BYP102
Klavye Teknikleri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
Bilgisayar Laboratuarı III
BYP101
Yönetici Asistanlığı
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
Bilgisayar Lab. II
11.30 - 12.20 4 BYP102
Klavye Teknikleri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
Bilgisayar Laboratuarı III
BYP101
Yönetici Asistanlığı
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
Bilgisayar Lab. II
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BYP104
İşletme I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BYP105
Ekonomi I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. FATMA İDİN BAKLA
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
14.30 - 15.20 7 BYP104
İşletme I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
BYP105
Ekonomi I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
103
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. FATMA İDİN BAKLA
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
15.30 - 16.20 8 TDİ101
Türk Dili I
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. Dr. UĞUR ÖZGÜR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Arş. Gör. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
103
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. FATMA İDİN BAKLA
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 TDİ101
Türk Dili I
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. Dr. UĞUR ÖZGÜR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Arş. Gör. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
103
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
Hayrabolu M.Y.O.-Bilg.Yön.
Öğr. Gör. FATMA İDİN BAKLA
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
204
BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
203
09.30 - 10.20 2 ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
204
BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. MERYEM İNCİ GÜLEN
203
10.30 - 11.20 3 ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
204
BYP304
Muhasebe
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ASLAN SAVAŞ DEMİRCAN
203
BYP301
Büro Yönetimi
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
203
11.30 - 12.20 4 ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
204
BİT008
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
204
BYP304
Muhasebe
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ASLAN SAVAŞ DEMİRCAN
203
BYP301
Büro Yönetimi
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
203
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 TİM004
Ticari Matematik
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ÖZLEM TOPTANCI
202
BİT008
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
204
BYP304
Muhasebe
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ASLAN SAVAŞ DEMİRCAN
203
BYP301
Büro Yönetimi
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
203
14.30 - 15.20 7 TİM004
Ticari Matematik
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ÖZLEM TOPTANCI
202
BİT008
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BEYHAN TUNCER
204
BYP304
Muhasebe
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ASLAN SAVAŞ DEMİRCAN
203
GRŞ105
Girişimcilik I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
203
15.30 - 16.20 8 TİM004
Ticari Matematik
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. ÖZLEM TOPTANCI
202
GRŞ105
Girişimcilik I
Hayrabolu M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. Dr. Funda ER ÜLKER
203
16.30 - 17.20 9